Urządzenia kosmetyczne do użytku domowego

Urządzenia kosmetyczne do użytku domowego

Zabiegi kosmetyczne to nie tylko relaks, ale także sposób na zachowanie świeżego i młodego wyglądu. Niestety obecnie wykonanie ich w gabinecie kosmetycznym jest niemożliwe. Nie oznacza to jednak konieczności rezygnacji z profesjonalnego dbania o skórę. Wiele zabiegów wymaga asysty profesjonalisty, ale z niektórych urządzeń kosmetycznych korzystać można w domu.

Czytaj dalej “Urządzenia kosmetyczne do użytku domowego” »

Akcesoria dla wizażysty

Akcesoria dla wizażysty

Każdy wizażysta, aby mógł wykonywać swoją pracę, musi zaopatrzyć się w niezbędne narzędzia. Wśród podstawowego wyposażenia powinien się znaleźć kuferek albo spora kosmetyczka, które pozwolą uporządkować i przechowywać w jednym miejscu wszystkie akcesoria. Skompletowanie pełnego zestawu zajmuje nieraz kilka lat, dlatego warto zaopatrzyć się w kuferek odpowiednich rozmiarów, by nie było potrzeby wymieniania go co kilka miesięcy.

Czytaj dalej “Akcesoria dla wizażysty” »

Akcesoria do zabiegów podologicznych

Akcesoria do zabiegów podologicznych

Piękne paznokcie są nieodzownym elementem zadbanej osoby. Najczęściej jednak dbamy o nasze dłonie, wykonując dokładny manicure. A szorstka skóra dłoni znika po zastosowaniu odżywczego kremu do rąk. Jedwabiście gładka skóra i błyszcząca płytka paznokciowa to świetna wizytówka. Natomiast bardzo często zapominamy o stopach, które również potrzebują regularnej pielęgnacji. Czytaj dalej “Akcesoria do zabiegów podologicznych” »

Niezbędne wyposażenie kosmetyczki mobilnej

Niezbędne wyposażenie kosmetyczki mobilnej

Własna działalność gospodarcza to marzenie nie jednej osoby. Możliwość pracy na własnych warunkach, bycie własnym szefem i ciągłe szanse na rozwijanie firmy to kuszące perspektywy. Z tych właśnie powodów często decydujemy się na rozkręcenie własnego biznesu. Nie zawsze jednak kapitał finansowy pozwala na wynajęcie lub zakup lokalu. Czytaj dalej “Niezbędne wyposażenie kosmetyczki mobilnej” »