Elektrostymulator niezbędny w nowoczesnym salonie

Każdy przedsiębiorąca pragnie rozwijać swój biznes, nie jest ważne czy chodzi o branżę handlową, spożywczą czy kosmetyczną. Wszędzie potrzebne są innowacyjne rozwiązania, dzięki którym dane miejsce zyska renomę. Strzałem w dziesiątkę będą modne atrakcje. Jeżeli zatem poszukujesz sposobu, by zachęcić klientów do odwiedzania twojego salonu kosmetycznego, koniecznie zainwestuj w nowoczesny sprzęt, a szybko zaskarbisz sobie uznanie wśród klientów.

W ostatnim czasie najmodniejsze są proste zabiegi do wygładzania skóry całego ciała oraz wspomagające proces odchudzania. Marzenie o pięknej sylwetce sprawia, że każda metoda poprawy wyglądu szybko znajduje swoich zwolenników. Dlatego też warto w gabinecie kosmetycznym zainstalować tradycyjny elektrostymulator. To urządzenie medyczne działa wykorzystując lecznicze właściwości prądu elektrycznego. Jednak efekty będą zadowalające tylko wtedy, gdy zostanie dobrany odpowiedni poziom elektrostymulacji.

Elektrostymulacja

fot. Netfalls/bigstockphoto.com

Aparatura może bowiem likwidować ból oraz stymulować mięśnie do wytężonej pracy. Nic więc dziwnego, że z elektrostymulatora korzystają również profesjonalni sportowcy. Odpowiedni poziom impulsów elektrycznych powoduje skurcze mięśniowe. Można to porównać do mocnego masażu danych partii ciała. Efektem elektrostymulacji jest rozluźnienie, lepsze samopoczucie oraz poprawa kondycji naszej skóry. Na rynku dostępnych jest mnóstwo urządzeń, dzięki którym można przeprowadzić zabiegi z wykorzystaniem prądu elektrycznego. Każdy posiada inne udogodnienie i przed zakupem należy dokładnie przeanalizować, co będzie najpotrzebniejsze w naszym salonie kosmetycznym.

Modele Tenscare wyposażone są w funkcję zasilania elektrostymulatora za pomocą ładowarki, co może być kluczowe w przypadku mobilnego salonu kosmetycznego. Natomiast najwięcej rodzajów stymulacji oferuje model BMLS QuadStar Elite. Ostatecznym kryterium jest jednak cena, która rozpoczyna się od 300 zł, a kończyć może nawet na kilku tysiącach złotych. Poza zasilaniem zewnętrznym urządzenia (nawet na baterie) istotna jest liczba kanałów stymulacji. Minimalnie są to dwa, które sprawdzają się w domowych warunkach. Używanie większej liczby kanałów i oddziaływanie na kilka partii ciała jednocześnie stosuje się przy bardzo zaawansowanych terapiach.

Kupując elektrostymulator należy również sprawdzić parametry stymulacji, czyli poszczególne właściwości prądu elektrycznego, dzięki którym można prowadzić różne typy stymulacji. Bardziej profesjonalne urządzenia zostały już zaprogramowane pod określone zabiegi i nie ma potrzeby ich manualnego ustawiania. Jednak lepiej jest, gdy mimo programów stymulacji, parametry można modyfikować, bo każdy zabieg różni się od poprzedniego, bo każdy klient jest inny. A wiadomo, że im dokładniejsze dane, tym bardziej efektywny zabieg. Dlatego też wybór aparatury powinien być dobrze przemyślany i skonsultowany z ekspertem. Warto przeprowadzić wcześniejszą sondę zapotrzebowania klientów i wówczas dobrać elektrostymulator do ich potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.