Na jaki fotel do pedicure postawić?

Fotel do pedicure jest podstawowym elementem wyposażenia każdego porządnego salonu kosmetycznego. Dobrze wybrany sprzęt zapewnia wykonywanie zabiegów na wysokim poziomie, a tym samym zadowolenie klientów, co przekłada się również na ich ilość. Porządny fotel do pedicure gwarantuje także komfort pracy kosmetyczki i wygodę dla klientów. Producenci foteli zaskakują niebanalną stylistyką. Na rynku dostępne są fotele o różnych kolorach tapicerki i materiałach.

Wybierając fotel do salonu warto zdecydować się na sprzęt, którego wysokość jest regulowana za pomocą pompy hydraulicznej, co pozwala obniżać i podwyższać fotel nawet podczas wykonywania zabiegu. Fotele z hydrauliką są nieco droższe, ale zapewniają większą wygodę pracy.

Fotele do pedicure

Warto również zwrócić uwagę, by pompa była wykonana z chromu. Dodatkowym atutem krzesła jest możliwość jego obracania, gdy zachodzi taka potrzeba, możliwość włączenia blokady, która automatycznie unieruchamia sprzęt. Taboret do fotela również powinien być hydraulicznie regulowany, niekoniecznie z oparciem. Dobrze, aby zagłówek miał otwór, co jest bardzo wygodne dla klientów. Jeśli fotel wyposażony jest w poduszki, należy zwrócić uwagę na materiał, z której są wykonane.

Ważnym elementem takiego fotela jest obecność wysuwanego podnóżka.

Warto zwrócić uwagę na misę elektryczną służącą do masażu stóp. Najlepszym rozwiązaniem są te, które można łatwo zdjąć. Aby zwiększyć zakres świadczonych usług, należy wybrać fotel z funkcją masażu wodnego i bąbelkowego.

Istotną kwestią jest również materiał i kolor sprzętu. W warunkach salonu kosmetycznego najlepiej sprawdza się tapicerka ze skóry ekologicznej dobrej jakości w kolorze, który nie będzie się szybko brudził. To pomaga w prosty i skuteczny sposób utrzymać czystość i higienę w salonie.

Dobry fotel do pedicure nie musi być drogi. Ważne, aby był jak najbardziej funkcjonalny, co zapewni optymalne wyposażenie gabinetu. Warto zwrócić uwagę na wymiary sprzętu i wagę.

Wybierając sprzęt do gabinetu kosmetycznego zawsze warto zasięgnąć opinii innych salonów. Producenci oferują bogaty wybór foteli do pedicure, z różnymi funkcjami i udogodnieniami. Aby ustrzec się przed nietrafioną inwestycją i wyrzuceniem pieniędzy w błoto, warto posłuchać rad innych kosmetyczek. Ceny foteli są zróżnicowane, zaczynają się od ponad tysiąca złotych, a kończą na kilkudziesięciu. Porządny fotel zagwarantuje zadowolenie klientek, co właścicielom gabinetów zagwarantuje same korzyści.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.