Kapsuła Spa – jaka będzie najlepsza?

Kapsuła Spa jest nowoczesnym urządzeniem służącym do przeprowadzania zabiegów z zakresu odnowy biologicznej. Połączenie funkcji sauny parowej, masażu, hydroterapii, światłoterapii, aromaterapii, muzykoterapii czyni to urządzenie wszechstronnym.

Kapsula Spa

fot. Anatoly Repin/bigstockphoto.com

Kapsuła pomaga zwalczać nie tylko problemy typowo skórne, ale również dolegliwości układu ruchu, nerwowego i trawiennego. Zakres działania tego urządzenia jest bardzo szeroki, m.in. wyszczuplający, oczyszczający, relaksujący i wzmacniający odporność organizmu. Dlatego ważne jest, by dokonać możliwie najlepszego wyboru kapsuły Spa do salonu. W obecnych czasach kultu młodości, nieskazitelnej urody i sylwetki, dostępu do zabiegów medycyny estetycznej coraz więcej kobiet decyduje się na zabiegi w salonach kosmetycznych. Kapsuła Spa w salonie kosmetycznym może znacznie poszerzyć zakres oferowanych usług, co przełoży się na zysk i powodzenie Twojego gabinetu kosmetycznego.

Czym kierować się przy wyborze urządzenia?

Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na zakres funkcji urządzenia. Najlepiej, jeśli jest ich jak najwięcej. Należy rozeznać się w potrzebach klientów i wybrać takie urządzenie, które zaspokoi ich wymagania. Warto wziąć pod uwagę najczęstsze problemy, z jakimi klienci przychodzą do salonu kosmetycznego. Kłopoty z cerą, cellulitem, nadwagą to tylko niektóre. Dlatego trzeba wybrać kapsułę z funkcją zabiegów wyszczuplających, modelujących, ujędrniających i regenerujących. Dobrym rozwiązaniem jest urządzenie, które daje możliwość stosowania kosmetyków (algi, glinki, żurawiny, kremów, olejków, soli i innych ) podczas przeprowadzania tych zabiegów.

Coraz więcej osób decyduje się na wizytę w gabinecie kosmetycznym, by uzyskać pomoc w leczeniu problemów układu ruchu. Funkcja zabiegów demineralizujących przynosi ulgę w bólach mięśni, stawów i kręgosłupa, na które cierpi wiele osób, również młodych.

Warto wybrać maszynę, które jest zbudowana tak, by głowa pacjentki podczas zbiegu wystawała poza kapsułę.

Jedną z nowszych funkcji jest muzykoterapia z wizualizacją, która rozładowuje nagromadzony stres.

Oprócz funkcji urządzenia, materiałów, z których jest wykonane oraz grupy docelowej klientów, warto przemyśleć wybór firmy, od której zostanie zakupiona kapsuła. Część producentów oferuje darmowe szkolenia z metod przeprowadzania zabiegów. Dlatego opłaca się nawiązać współpracę z taką firmą.

Warto również zaczerpnąć opinii innych salonów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.