Perfekcyjny makijaż ust

Perfekcyjny makijaż ust

Piękne, intensywne usta to atut każdej kobiety. Dodają one seksapilu i zapewniają idealne dopełnienie każdej stylizacji. Jak zatem wykonać perfekcyjny makijaż ust, by utrzymał się on przez cały dzień lub imprezę? Metod malowania jest kilka, a wybór odpowiedniej zależy od rodzaju kosmetyku. Inaczej usta maluje się matowa szminką w kolorze soczystej czerwieni, a inaczej połyskliwym błyszczykiem. Poniżej ten najczęściej stosowany przez wizażystów.

Czytaj dalej “Perfekcyjny makijaż ust” »

Trendy w makijażu na jesień i zimę 2016/2017

Trendy w makijażu na jesień i zimę 2016/2017

Sezon jesienno-zimowy przynosi zmiany w trendach. Niższe temperatury i brak słońca wpływają również na rodzaje makijażu, który nosimy w tym czasie. Obecny sezon upłynie pod znakiem matowych, ciemnych ust i pięknych brwi. Stale na topie będzie makijaż niewidoczny gołym okiem. Osoby, które preferują makijaż oka powinny zaopatrzyć się w neonowe cienie i trwały eyeliner.

Czytaj dalej “Trendy w makijażu na jesień i zimę 2016/2017” »

Kosmetyki do makijażu rzęs i brwi

Kosmetyki do makijażu rzęs i brwi

Jaki jest najważniejszy kobiecy kosmetyk? Okazuje się, że znaczna część kobiet wskazuje na tusz do rzęs! Makijaż oczu wydaje się najważniejszym punktem całego procesu dbania o wygląd. Warto jednak pamiętać, że właściwy efekt makijażu, czyli podkreślenie naszych atutów, a ukrycie niedoskonałości uzyskamy dbając o siebie kompleksowo.

Czytaj dalej “Kosmetyki do makijażu rzęs i brwi” »

Jak wybrać podkład do twarzy?

Jak wybrać podkład do twarzy?

Właściwie dobrany podkład jest niezbędną bazą perfekcyjnego makijażu. Pozwoli ukryć niedoskonałości cery, odświeży jej wygląd, spowoduje, że nawet zmęczona skóra będzie wyglądać promiennie. Źle dobrany natomiast stworzy efekt odwrotny – tzw. efekt maski; postarzy cerę, uwydatni przebarwienia i nierówności. Z tych powodów dobór odpowiedniego kosmetyku jest bardzo ważny. Czytaj dalej “Jak wybrać podkład do twarzy?” »