Manicure japoński – zestaw P.Shine

Twoje paznokcie potrzebują wzmocnienia oraz odżywienia? Są matowe, rozdwojone i brakuje im połysku? W takim razie potrzebujesz manicure japońskiego! Ten bardzo modny zabieg w krótkim czasie znacząco poprawi wygląd twoich paznokci.

Będę zdrowsze i naturalnie pięknie, dlatego z manicure japońskiego korzystają zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Różne źródła wskazują, że wbrew nazwie tan zabieg wcale nie pochodzi z Japonii. Jego fachowa nazwa brzmi P.Shine i jest kojarzona przede wszystkim z japońską firmą, która właśnie ten manicure rozpromowała m.in. wśród japońskich arystokratek, a także na całym świecie. Jednak inne informacje mówią, że już 400 lat temu w Kraju Kwitnącej Wiśni niezwykły zabieg, znany dziś pod nazwą manicure japoński, pomagał Japonkom perfekcyjnie dbać o urodę. Obecnie manicure japoński znajduje się w ofercie każdego salonu kosmetycznego.

Manicure japonski - zestaw P.Shine

fot. tombaky/bigstockphoto.com

Efekt pięknych paznokci można uzyskać dzięki energicznemu wcieraniu w płytkę paznokciową specjalnej pasty ze składnikami odżywczymi, a następnie leczniczego pudru. To pozwoli uzyskać wymarzone paznokcie w kolorze różowej perły. Lecznicze działanie preparatów wynika z wysokiej zawartości witamin A i E, keratyny, pyłku pszczelego oraz krzemionki z morza japońskiego, dlatego kruche oraz rozdwajające się paznokcie szybko się regenerują. Korzystając z usług kosmetyczki po zaledwie 30 minutach można cieszyć się idealnymi paznokciami. Najlepsze rezultaty daje seria czterech zabiegów. Koszt manicure japońskiego to niecałe sto złotych. Kosmetyczki rekomendują wykonywanie zabiegu raz w miesiącu, ale nie częściej niż co trzy tygodnie. To sprawi, że nasze paznokcie będą doskonałe.

Co ważne, manicure japoński można wykonywać w domowym zaciszu. Najpierw jednak trzeba zakupić odpowiedni zastaw, który wystarczy na kilka zabiegów. Jego cena waha się w graniach 300 złotych. Do manicure P.Shine niezbędny jest dwustronny pilnik, za pomocą którego zmatowimy i skrócimy płytkę przed właściwym zabiegiem. Kolejnym elementem zestawu są plastikowe szpatułki do usuwania skórek, którymi nakłada się także pastę i puder P.Shine na specjalne polerki. Do wcierania pasty służy zielona polerka z jeleniej skóry. Natomiast za pomocą różowej polerki energicznymi ruchami aplikuje się odżywczy puder.

Manicure japoński zalecany jest każdemu, kto chce zadbać o swoje paznokcie oraz dłonie, bo piękne paznokcie bardzo upiększają nasze ręce. Dodatkowo na dłonie warto zastosować zabieg parafinowy, który silnie wygładzi i odmłodzi wrażliwą skórę rąk. Co ważne, po wykonaniu zabiegu P. Shine nie należy malować płytki paznokciowej tradycyjnym lakierem. Zakazany jest również manicure hybrydowy, bo silnie natłuszczona płytka nie może być jeszcze bardziej obciążana. Lakier w ulubionym kolorze można bezpiecznie zaaplikować już po dwóch dniach. Wtedy będziemy mieć pewność, że wszystkie cenne składniki wchłonęły się i odżywiają nasze paznokcie. Regularne zabiegi będą gwarancją pięknych i przede wszystkim zdrowych paznokci, które każdego dnia narażone są przecież na działanie niszczących je czynników zewnętrznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.