Jak wybrać odpowiedni stół do masażu

Jak wybrać odpowiedni stół do masażu

Popularnymi usługami, proponowanymi przez salony kosmetyczne są zabiegi masażu. Oprócz klasycznej wersji, polegającej na wykonywaniu przez masażystę określonych ruchów, zgodnych z usytuowaniem poszczególnych mięśni, klienci salonów piękności na ogół mogą skorzystać z masażu leczniczego, relaksacyjnego, aromaterapeutycznego, wyszczuplającego, antycellulitowego, masażu gorącymi kamieniami, czy tak zwanego drenażu limfatycznego.

Czytaj dalej

Meble do salonu kosmetycznego

Meble do salonu kosmetycznego

Otwarcie salonu kosmetycznego wiąże się z koniecznością poczynienia wielu inwestycji. Oprócz opracowania biznesplanu i oferty proponowanych przez ciebie usług, musisz zadbać między innymi o odpowiednie wyposażenie i aranżację przestrzeni salonu. Istotną rolę w planowaniu wystroju salonu kosmetycznego odgrywają meble. Czytaj dalej

Jak wybrać fotel kosmetyczny

Jak wybrać fotel kosmetyczny

Urządzając salon kosmetyczny, oprócz zaprojektowania jego wystroju i zagospodarowania przestrzeni, jaką dysponujesz, musisz skompletować niezbędne wyposażenie. Podstawowym sprzętem, jaki powinien znaleźć się w każdym salonie piękności jest fotel kosmetyczny.

Kwestia wyboru odpowiadającego modelu jest czysto indywidualna, jednak warto pamiętać o tym, aby kupiony przez Ciebie fotel był nie tylko estetycznie wykonany, ale przede wszystkim wygodny, funkcjonalny i praktyczny. Profesjonalny fotel kosmetyczny pozwoli na zapewnienie Twoim klientom wygody podczas przeprowadzanych zabiegów, a Tobie umożliwi wykonywanie pracy w komfortowych warunkach. Na rynku dostępnych jest wiele modeli foteli kosmetycznych, różniących się między sobą ceną, jakością wykonania oraz wielością funkcji.

Czytaj dalej