Modne fryzury na wiosnę i lato 2021 r.

Nadchodzące ciepłe miesiące to dobra pora na odświeżenie wizerunku i zmianę fryzury. Na jaką koloryzację, cięcie i długość warto postawić w nadchodzących miesiącach?

Prym wiedzie naturalność

Wiodącym trendem na sezon wiosna-lato 2021 jest naturalność. Z nadmiernej stylizacji włosów warto zrezygnować na rzecz podkreślenia struktury włosów poprzez pielęgnację.

Dużą uwagę obecnie poświęca się dopasowaniu zabiegów kosmetycznych do rodzaju włosów przede wszystkim ich porowatości. Odpowiednio dobrane kosmetyki wpłyną na wygląd kosmyków – nawilżą i wygładzą włosy wysokoporowate, a także odciążą wizualnie niskoporowate. W przypadku kosmyków wysoko- i średnioporowatych dobrze dopasowane preparaty kosmetyczne to również szansa na wydobycie z włosów skrętu i naturalnych fal.

Uwagę zwrócić należy również na pielęgnację skóry głowy. Do jej oczyszczania dobrze sprawdzą się peelingi, których stosowanie wpłynie korzystnie na ukrwienie i kondycję skóry.

Jakie cięcie na nadchodzące miesiące?

Już od jakiegoś czasu popularnością cieszą się fryzury z przedziałkiem na środku. Gładkie fryzury z wyraźnym przedziałkiem będą wiodącą tendencją także w nadchodzących miesiącach. Inspirując się fryzurami z pokazów warto zdecydować się na prosty przedziałek na środku lub z boku głowy. Założenie włosów za ucha podkreśli twarz, a także nada fryzurze bardziej oficjalnego i uporządkowanego charakteru, dzięki czemu sprawdzi się także w trakcie oficjalnych spotkań.

Na topie będą także naturalne fale i cięcie typu shaggy hair – z wyraźną, nieuporządkowaną grzywką, oraz warstwami włosów o różnej długości.

Wśród krótkich fryzur wyróżnić należy natomiast krótkie cięcie w stylu pixie, które charakteryzuje się dłuższą grzywką i krótszym tyłem oraz bokami.

W modzie będą nadal także upięcia włosów. Również ten trend odznacza się różnorodnością. Na topie będą zarówno warkocze, jak i wysokie i niskie koki i kucyki. W tym sezonie ważne są jednak dodatki – spinki, jedwabne opaski i gumki typu scrunchies ozdobią nie tylko włosy, ale także urozmaicą całą stylizację.

Koloryzacja na wiosnę i lato 2021

W nadchodzącym sezonie w zakresie koloryzacji wyróżnić można trzy tendencje – szwedzki blond, bronde oraz pastelowe odcienie rudości.
W tym sezonie blond powinien być bardzo jasny  i chłodny. Jednym zdaniem taki, jakim może pochwalić się wiele mieszkanek Szwecji.

Zwolenniczki bardziej naturalnego wyglądu powinny zdecydować się na połączenie sombre i ombre, czyli bronde. W tym przypadku koloryzacja opiera się na kilku odcieniach blondu i brązu, które razem tworzyć mają naturalny efekt, jednocześnie wizualnie zwiększający objętość włosów.

Fanki rudości powinny natomiast zdecydować się na odcienie pastelowe, truskawkowe, z różową poświatą.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.