Urządzenia kosmetyczne do użytku domowego

Urządzenia kosmetyczne do użytku domowego

Zabiegi kosmetyczne to nie tylko relaks, ale także sposób na zachowanie świeżego i młodego wyglądu. Niestety obecnie wykonanie ich w gabinecie kosmetycznym jest niemożliwe. Nie oznacza to jednak konieczności rezygnacji z profesjonalnego dbania o skórę. Wiele zabiegów wymaga asysty profesjonalisty, ale z niektórych urządzeń kosmetycznych korzystać można w domu.

Czytaj dalej “Urządzenia kosmetyczne do użytku domowego” »

Laser frakcyjny CO2

Laser frakcyjny CO2

Młody wygląd w kilka chwil? To możliwe za sprawą zabiegów medycyny estetycznej, które odpowiednio przeprowadzone mogą odmłodzić nawet o kilkanaście lat. W ostatnim czasie w gabinetach kosmetycznych i dermatologicznych dużą popularnością cieszy się metoda z wykorzystaniem lasera frakcyjnego CO2. Ten mało inwazyjny zabieg poprawia wygląd skóry, regenerując zniszczone komórki. Kosmetolog wybiera określone partie skóry, dzięki czemu działanie odbywa się punktowo i bezpieczne.

Czytaj dalej “Laser frakcyjny CO2” »

Specjalistyczny sprzęt kosmetyczny – kiedy w niego inwestować?

Specjalistyczny sprzęt kosmetyczny – kiedy w niego inwestować?

Otwieranie salonu kosmetycznego wiąże się z dużym nakładem pracy, jak również ze sporymi wydatkami. Obejmują one przede wszystkim koszta przystosowania pomieszczenia do danego profilu działalności i jego odpowiedniego wyposażenia. Czy na początku otwierania gabinetu kosmetycznego warto inwestować w specjalistyczne urządzenia kosmetyczne? Czytaj dalej “Specjalistyczny sprzęt kosmetyczny – kiedy w niego inwestować?” »

Infuzja tlenowa

Infuzja tlenowa

Tlen jest niezbędny do życia. Bez niego nie byłoby możliwe oddychanie. Tlen potrzebny jest do większości procesów życiowych, także do regeneracji skóry. Nie od dziś wiadomo, że terapia z wykorzystaniem tlenu wygładza zmarszczki i uelastycznia skórę. Nic więc dziwnego, że zabieg infuzji tlenowej jest tak popularny. Coraz więcej salonów kosmetycznych wprowadza go do swojej oferty. Czytaj dalej “Infuzja tlenowa” »

Elektrostymulator niezbędny w nowoczesnym salonie

Elektrostymulator niezbędny w nowoczesnym salonie

Każdy przedsiębiorąca pragnie rozwijać swój biznes, nie jest ważne czy chodzi o branżę handlową, spożywczą czy kosmetyczną. Wszędzie potrzebne są innowacyjne rozwiązania, dzięki którym dane miejsce zyska renomę. Strzałem w dziesiątkę będą modne atrakcje. Jeżeli zatem poszukujesz sposobu, by zachęcić klientów do odwiedzania twojego salonu kosmetycznego, koniecznie zainwestuj w nowoczesny sprzęt, a szybko zaskarbisz sobie uznanie wśród klientów. Czytaj dalej “Elektrostymulator niezbędny w nowoczesnym salonie” »