Sonoforeza

Sonoforeza

Sonoforeza to zabieg polegający na wykorzystaniu ultradźwięków do wprowadzania substancji czynnych w głębsze warstwy naskórka. Rodzaj wykorzystywanych substancji zależy od potrzeb skóry. Dzięki ultradźwiękom udaje się je wprowadzić głębiej i skuteczniej niż za pomocą tradycyjnego masażu manualnego.

Czytaj dalej “Sonoforeza” »

Zabiegi kosmetyczne na dłonie

Zabiegi kosmetyczne na dłonie

Poza manicure, którego celem jest głównie upiększanie paznokci, gabinety kosmetyczne oferują również rozmaite zabiegi pielęgnujące skórę dłoni i płytkę paznokciową. Czasem zwykłe dbanie o dłonie w domu za pomocą kremów i balsamów nie wystarcza i potrzebna jest bardziej specjalistyczna pielęgnacja. Dlatego warto uwzględnić zabiegi na dłonie w ofercie gabinetu.

Czytaj dalej “Zabiegi kosmetyczne na dłonie” »

Kriolipoliza

Kriolipoliza

Zabiegi medycyny estetycznej zyskują na popularności i coraz więcej osób poddaje się im, by poprawić swój wygląd. Niegdyś najbardziej pożądana była liposukcja, bo pozwalała pozbyć się zbędnej warstwy tkanki tłuszczowej w krótkim czasie. Dziś ten bardzo inwazyjny zabieg zastępuje kriolipoliza, która poprzez zamrażania tłuszczu pozwala uzyskać doskonałe efekty i pozbyć się niechcianych wałeczków z różnych partii ciała.

Czytaj dalej “Kriolipoliza” »

Thermolifting

Thermolifting

Thermolifitng to zabieg poprawiający wygląd skóry. Do zabiegu wykorzystuje się promieniowanie podczerwone, które podgrzewa włókna kolagenowe – wskutek tego włókna się kurczą. Pobudza także fibroblasty do wytwarzania nowych włókien.

Czytaj dalej “Thermolifting” »