Sonoforeza

Sonoforeza

Sonoforeza to zabieg polegający na wykorzystaniu ultradźwięków do wprowadzania substancji czynnych w głębsze warstwy naskórka. Rodzaj wykorzystywanych substancji zależy od potrzeb skóry. Dzięki ultradźwiękom udaje się je wprowadzić głębiej i skuteczniej niż za pomocą tradycyjnego masażu manualnego.

Czytaj dalej

Zabiegi kosmetyczne na dłonie

Zabiegi kosmetyczne na dłonie

Poza manicure, którego celem jest głównie upiększanie paznokci, gabinety kosmetyczne oferują również rozmaite zabiegi pielęgnujące skórę dłoni i płytkę paznokciową. Czasem zwykłe dbanie o dłonie w domu za pomocą kremów i balsamów nie wystarcza i potrzebna jest bardziej specjalistyczna pielęgnacja. Dlatego warto uwzględnić zabiegi na dłonie w ofercie gabinetu.

Czytaj dalej

Kriolipoliza

Kriolipoliza

Zabiegi medycyny estetycznej zyskują na popularności i coraz więcej osób poddaje się im, by poprawić swój wygląd. Niegdyś najbardziej pożądana była liposukcja, bo pozwalała pozbyć się zbędnej warstwy tkanki tłuszczowej w krótkim czasie. Dziś ten bardzo inwazyjny zabieg zastępuje kriolipoliza, która poprzez zamrażania tłuszczu pozwala uzyskać doskonałe efekty i pozbyć się niechcianych wałeczków z różnych partii ciała.

Czytaj dalej

Trwały manicure

Trwały manicure

Najpopularniejszym i najłatwiejszym sposobem zdobienia paznokci jest tradycyjne lakierowanie. Ma ono jednak podstawową wadę – nietrwałość. Nawet najlepszy lakier ściera się i odpryskuje po kilku dniach. Istnieją jednak inne techniki, które pozwalają cieszyć się zadbanymi paznokciami nawet przez kilka tygodni.

Czytaj dalej

Nici liftingujące

Nici liftingujące

Nici liftingujące stały się ostatnio bardzo popularnym elementem oferty gabinetów kosmetycznych. Jakie są plusy ich stosowania? Jakie dają efekty? Czy są bezpieczne? Przedstawiamy podstawowe informacje na temat tego zabiegu medycyny estetycznej.

Czytaj dalej

Thermolifting

Thermolifting

Thermolifitng to zabieg poprawiający wygląd skóry. Do zabiegu wykorzystuje się promieniowanie podczerwone, które podgrzewa włókna kolagenowe – wskutek tego włókna się kurczą. Pobudza także fibroblasty do wytwarzania nowych włókien.

Czytaj dalej