Kriolipoliza

Kriolipoliza

Zabiegi medycyny estetycznej zyskują na popularności i coraz więcej osób poddaje się im, by poprawić swój wygląd. Niegdyś najbardziej pożądana była liposukcja, bo pozwalała pozbyć się zbędnej warstwy tkanki tłuszczowej w krótkim czasie. Dziś ten bardzo inwazyjny zabieg zastępuje kriolipoliza, która poprzez zamrażania tłuszczu pozwala uzyskać doskonałe efekty i pozbyć się niechcianych wałeczków z różnych partii ciała.

Czytaj dalej “Kriolipoliza” »

Thermolifting

Thermolifting

Thermolifitng to zabieg poprawiający wygląd skóry. Do zabiegu wykorzystuje się promieniowanie podczerwone, które podgrzewa włókna kolagenowe – wskutek tego włókna się kurczą. Pobudza także fibroblasty do wytwarzania nowych włókien.

Czytaj dalej “Thermolifting” »

Laser frakcyjny CO2

Laser frakcyjny CO2

Młody wygląd w kilka chwil? To możliwe za sprawą zabiegów medycyny estetycznej, które odpowiednio przeprowadzone mogą odmłodzić nawet o kilkanaście lat. W ostatnim czasie w gabinetach kosmetycznych i dermatologicznych dużą popularnością cieszy się metoda z wykorzystaniem lasera frakcyjnego CO2. Ten mało inwazyjny zabieg poprawia wygląd skóry, regenerując zniszczone komórki. Kosmetolog wybiera określone partie skóry, dzięki czemu działanie odbywa się punktowo i bezpieczne.

Czytaj dalej “Laser frakcyjny CO2” »

Peeling kwasami jako zabieg popularny w gabinetach kosmetycznych

Peeling kwasami jako zabieg popularny w gabinetach kosmetycznych

Peelingi kwasowe cieszą się bardzo dużą popularnością wśród klientek salonów kosmetycznych. Złuszczają warstwę martwego naskórka, odblokowują pory, oczyszczają i odżywiają skórę. Dzięki nim pozbędziemy się plam, blizn pozostałych po wyleczonym trądziku, drobnych zmarszczek, a nawet piegów. Czytaj dalej “Peeling kwasami jako zabieg popularny w gabinetach kosmetycznych” »